Start > Welcome to Isotec

Innowacyjne systemy termoizolacji dachów i ścian.
Szybki montaż, maksymalna wydajność, oszczędność czasu i pieniędzy

Wybierz swój produkt

 • Isotec XL

  Isotec XL - 6 funkcji w jednym panelu.

  Dzięki Isotec® XL tradycyjne fazy budowy połaci dachu wykonuje się za jednym razem. Panele Isotec® XL stanowią połączenie  materiałów, które do tej pory były montowane oddzielnie. Montaż systemu Isotec® XL trwa bardzo krótko, co pozwala na szybszą realizację inwestycji. Wysoka wartość izolacyjna paneli zmniejsza grubość izolacji, zaś montaż nakrokwiowy tworzy ciągłą izolację termiczną bez mostków termicznych.

 • Isotec Linea

  System termoizolacji do metalowych okładzin dachowych i elewacyjnych Isotec® LINEA to panele termoizolacyjne pełniące równocześnie funkcję konstrukcji nośnej dla metalowych okładzin dachów i elewacji. Unikatową cechą paneli Isotec® LINEA jest zintegrowana metalowa listwa  posiadająca specjalne otwory, dzięki którym panele mogą być przykręcane bez konieczności wykonywania wstępnych nawierceń. Konstrukcja zostaje od razu zaizolowana i jest gotowa do wykończenia. Isotec® LINEA sprawia, że izolowanie elewacji i dachów jest efektywniejsze i tańsze.

 • Isotec Parete

  Termoizolacja do ścian wentylowanych. Isotec® PARETE to panel termoizolacyjny pełniący równocześnie funkcję wentylowanej struktury nośnej. Panele Isotec® PARETE umożliwiają szybkie i efektywne zaizolowanie oraz wykończenie elewacji ścian. Dodatkowo wzmocniona metalowa listwa tworzy konstrukcję nośną, na której można montować różnego rodzaju okładziny ścienne.

 • Isotec Elypan

  Isotec ELYPAN to tradycyjny panel dachowy wykorzystujący technikę termoizolacji nakrokwiowej w wyjątkowym rozmiarze, charakteryzujący się znakomitą wydajnością. Stworzony specjalnie w celu umożliwienia jego szybszego i efektywniejszego stosowania. Znakomita termoizolacja przy minimalnej grubości materiału.

Ostatnie realizacje

Ostatnie informacje

Już dziś zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska na Miedzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 które odbędą się w ...... 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejszym spotkaniu profesjonalistów branży ....

Isotec® XL plus to panel Isotec® wyposażony w dodatkowe uszczelnienie z tworzywa sztucznego umieszczone pod listwą dachówkową XL.

Dealerzy / wykonawcy wyszukiwarka

Do pobrania

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz dokumentacje techniczną (w wersji PDF), która pozwoli Ci jeszcze lepiej poznać linię...

Dzięki naszej ulotce reklamowej w prosty i szybki sposób zapoznasz się z produktami marki ISOTEC.

najczęściej zadawane pytania

Czy produkty Isotec kwalifikują się do uzyskania premii na termomodernizację?

Oczywiście, że tak.

Welcome to Isotec

No front page content has been created yet.