Biznesowy Wymiar Budmy

17-10-2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejszym spotkaniu profesjonalistów branży ........ budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej, które odbędzie się w marcu, w dniach  11 - 14 .03.2014 roku.

Nowości i bogata oferta produktów oraz usług Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA ponownie przedstawione zostaną najważniejszym uczestnikom rynku budowlanego: ARCHITEKTOM i BIUROM PROJEKTOWYM, FIRMOM HANDLOWYM, WYKONAWCZYM, GENERALNYM WYKONAWCOM i INWESTOROM.

Nowego wymiaru nabrało hasło przewodnie tegorocznej edycji: Inspiracje, Budowa, Remont, podkreślając w szczególny sposób najważniejsze „etapy” tworzenia otaczającej nas architektury, ale także dążenia do podnoszenia standardów i wdrażania najnowszych technologii w budownictwie.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oprócz kontynuacji projektów, które zdobyły uznanie zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających jak np. Forum Architektury, Dzień Dystrybutora czy Strefa Testów, to także powrót niezwykle istotnego „sektora łazienkowego”: tutaj planowany jest Salon Łazienek 
i Wellness AquaSan w zmodyfikowanym wydaniu. Nie zabraknie interesujących wydarzeń istotnie dopełniających ekspozycję targów: pokazów i zawodów najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, konferencji, warsztatów i debat. Architektów i designerów wnętrz dodatkowo zainteresują z pewnością Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI, które będą stanowiły część składową przyszłorocznego bloku targów budownictwa. 

W tym samym terminie odbędą się również Targi CBS –Centrum Budownictwa Sportowego oraz Targi Branży Szklarskiej – GLASS,  tworząc najbardziej kompleksową ofertę branży budowlanej nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

Other News

Już dziś zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska na Miedzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 które odbędą się w ...... 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejszym spotkaniu profesjonalistów branży ....

Isotec® XL plus to panel Isotec® wyposażony w dodatkowe uszczelnienie z tworzywa sztucznego umieszczone pod listwą dachówkową XL.

Aquapanel Outdoor to zaawansowany system suchej zabudowy ścian zewnętrznych w wyjątkowy sposób łączący w sobie oszczędność realizacji, ochronę ....